Montáž betonové ploty

Kvalitní betonový plot je jenom základním kamenem pro vynikající celkový dojem z oplocení. Ten dotváří právě profesionální instalace plotu tak, aby v postavěném plotě nevznikali škvíry, nesrovnalosti a, co je asi nejpodstatnější, aby plot sloužil dlouho a bezpečně.

Řekněme si to otevřeně – postavit plot není jako vyslat člověka na měsíc. Vyučený zedník, a dokonce i zdatný domácí kutil to jistě zvládne i svépomocí. V dnešní uspěchané době však jistě najdete i lepší věci na práci, než stavět plot. A právě pro tenhle případy jsme tady my… ;-)

Jak stavíme ploty my?

1. Jakmile od Vás obdržíme poptávku, bude Vám co možná nejdřív zaslána cenová nabídka, které součástí bude i nabídka montáže.

Tato nabídka je již uzpůsobena délce a výšce oplocení, a taky lokalitě (přece jenom není jedno, jestli je plot v Aši nebo na východní moravě :-). Takhle vypracovaná nabídka je na standardní montáž oplocení, tedy:

  • rovinatý, max. mírně svahovitý terén bez překážek (stromy, keře, staré ploty apod.)
  • hliněné podloží (ne beton a skála)
  • betonáž všech sloupků do nemrznoucí hloubky do betonových pilótů s průměrem minimálně 30cm
  • standardní úpravy (např. vymezení branek a bran, výřezy plynových a elektrických skříněk…)
  • všechen spotřební materiál pro betonování i pro finalizační práce (štěrk, cement, lepidla, stavební chemie…)
  • …a samozřejmě všechny práce!

Jestli je Váš pozemek specifický, nebo máte individuální požadavky, prosím sdělte nám je, abychom Vám věděli vypracovat opravdu pravdivou nabídku.

Tato nabídka sice ještě není finální, ale od finální se lišit podstatně nebude a Vy máte docela přesnou představu kolik Vás oplocení bude stát.

2. Když je pro Vás nabídka zajímavá, kontaktujte nás. Po telefonické dohodě k Vám bude vyslán náš pracovník, který pozemek ještě jednou přeměří a zkontroluje, jestli nemůže dojít k technickým nebo technologickým změnám. Pracovník s Vámi taky prokonzultuje Vaše individuální požadavky a společně s Vámi vymyslí řešení.

Všechny takhle získané informace pak použijeme na tvorbu finální cenové nabídky – a ta je pak pro Vás železná záruka ceny co znamená, že od této chvíle na sebe bereme všechno riziko spojené s montáží a případně vzniknutými náklady a Vy si můžete v pohodlí počkat, až Vám plot bude stát na pozemku ;-)

3. Po odsouhlasení finální cenové nabídky započíná samotný proces přípravy montáže a montáže.

Po telefonické dohodě společně nalezneme termín realizace, tak aby Vám to vyhovovalo. Snažíme se zákazníkům vycházet co možná nejvíc vstříc, a také postavit plot co možná nejrychleji. Čekací dobu se snažíme snižovat tak, aby od objednávky po začátek realizace neuběhlo víc než 28 dní ani v té největší stavební sezoně.

V této fázi pak máme čas na vytvoření případné projektové dokumentace (když si to vyžádáte) a taky na přepravu plotu k Vám na pozemek.

4. Den–dva před samotnou realizací se Vám na pozemek doveze betonový plot dle Vašich požadavek. V dohodnutý den montáže Vám k ráno přijede naše montážní skupinka, která si doveze všechno co potřebuje.

Na jejím čele je vždy mistr, který má nejvíc zkušeností a dořeší s Vámi detaily. Nebojte se ho na cokoli zeptat, když něčemu nerozumíte, nebo jste si něco rozmysleli, nebo si chcete jen „pokecat“ – kluci jsou sice profíci, ale taky pohoďáci J. Naší politikou je spokojenost zákazníka, takže i když si budete myslet, že je Vaše otázka zbytečná, nemusí tomu tak být a můžeme tak předejít zbytečným komplikacím.

5. Tenhle bod je pro Vás nejjednodušší:

Postavíme Vám plot.

6. Na konci montáže (ale ještě pořád za přítomnosti dělníků a mistra) se za Vámi zastaví opět náš pracovník, se kterým se už budete znát z obhlídky.

Ten si s Vámi a mistrem ještě jednou přejde plot a zjistí, jestli jste spokojeni s kvalitou prací a vzhledem plotu. Když budou jakékoli námitky z Vaší strany, uděláme co budeme moci k Vaší spokojenosti. Až budete úplně spokojeni, podepíšeme s Vámi protokol o předání a případně dořešíme poslední administrativní záležitosti.

Tak stavíme plot my!